S podnikáním v oblasti počítačů jsme začali již v roce 1994. V roce 1996 jsme se usadili v Náchodské ulici 428 v Červeném Kostelci, kde nás najdete dodnes.

Zpočátku jsme se soustředili hlavně na stavby počítačů a měli jsme cíl vybudovat servisní organizaci, která by uspokojila své zákazníky komplexními službami v oblasti počítačů a správy sítí.

V roce 2003 jsme jako první v Červeném Kostelci vybudovali internetovou síť WiFi. Začali jsme frekvencí 2,4GHz a v současné době vysíláme převážně ve frekvenci 5GHz.

Pokrok nezastavíme, právě naopak se mu snažíme vycházet vstříc. V roce 2013 jsme se připojili k vysokorychlostnímu optickému kabelu a začali jsme v Červeném Kostelci budovat vlastní optickou síť. V tuto chvíli máme 30 stabilních vysílacích bodů, z nichž většina z nich funguje jak v pásmu 2,4GHz, tak i 5GHz.

Díky bohatým zkušenostem a profesionálnímu přístupu jsme schopní uspokojit i náročné zákazníky. Připojení poskytujeme jak domácnostem, ale i velkým společnostem.

Poskytujeme správu počítačových sítí, prodáváme počítače, tiskárny a spotřební materiál. Díky nám můžou zákazníci volat přes internet, a to doslova za pár korun. Ochotně našim zákazníkům ve všech těchto oblastech poradíme. V roce 2013 jsme se stali Comfor partnerem. Pro naše zákazníky to znamená akční ceny vybraného zboží.

Jsme certifikovanými partnery nejen Comforu, ale i AVG, OKI nebo Microsoftu. Jsme firma, která platí včas své závazky a v tuto chvíli nemáme žádné půjčky ani leasingy.